Apie salę

ROCK ON laipiojimo salė atsidarė 2017 m. lapkritį ir kviečia išbandyti bouldering’ą (lipimą rieduliais). Boulderingas – tai laipiojimo rūšis, kai lipama „žema“ siena, trumpomis ir sudėtingomis trasomis, nenaudojant virvių ir kitos papildomos įrangos. Tai reiškia, kad laipioti galima ir vienam, tačiau nepavyks išvengti naujų pažinčių ir bendraminčių rato!

4 laipiojimo erdvės

Salėje yra 4 atskiros laipiojimo erdvės, kuriose įrengtos įvairių sudėtingumų trasos – tiek pirmą kartą bandantiems laipioti, tiek gerokai labiau patyrusiems.

Vaikų ir poilsio zona

Laukiame šeimų – turime vaikų ir poilsio zonas, kuriose galėsite prisėsti ir pailsėti, o mažieji laipiotojai ras žaislų. Taip pat galėsite įsigyti vandens ir užkandžių.

Treniruočių zona

Campus board, Moon board labiau patyrusiems laipiotojams bei treniruočių priemonės – jogos kilimėliai, gumos, šokdynės, svoriai ir kt.

Persirengimo kambariai

Įrengti vyrų ir moterų persirengimo kambariai su rakinamomis daiktų saugojimo spintelėmis, tualetai ir dušai.

Naujos trasos kas 2 savaites

Naujas įvairių sudėtingumų trasas mūsų routesetter’iai sukuria kas 2 savaites, keičiant po vieną laipiojimo erdvę, todėl niekada nepritrūks naujų iššūkių!

Ilgos darbo valandos

Ateik laipioti kada patogu tau – dirbame kasdien, registracija nereikalinga. Laisvas laipiojimas vyksta ir treniruočių metu – erdvioje salėje telpame visi. Salę lengva pasiekti visuomeniniu transportu ar automobiliu (turime ir parkingą).

KYLA KLAUSIMŲ? SUSISIEK SU MUMIS!

Užpildyk žemiau esančią formą ir atsakysime į tau rūpimus klausimus.