Dažnai užduodami klausimai

Kas yra boulderingas?
Boulderingas yra visame pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai populiarėjanti laipiojimo uolomis rūšis. Jam nereikalinga jokia papildoma įranga, tik laipiojimo bateliai. Lipama trasomis, įrengtomis ant “žemos”, apie 4.5m aukščio sienos, neprisirišus virve – laipiotojų saugumui laipiojimo zonose yra įrengti specialūs čiužiniai, ant kurių saugu nusileisti.

Nesportuoju, ar man pavyks laipioti?
Laipioti gali kiekvienas! Net jei tai tau pirmas kartas, užsuk pas mus – supažindinsime su laipiojimu ir padėsime jį perprasti. Net jei nesi ypač geros fizinės formos, tikrai atrasi trasų pagal savo pajėgumą ir puikiai praleisi laiką. Žinoma, geresnė fizinė forma leis užlipti aukštesnio sudėtingumo trasas – ne veltui laipiojimas yra olimpinė sporto šaka, kuriai žmonės paskirią visą savo gyvenimą!

Bijau aukščio – ar tai bus problema?

Ne, gal nebent iššūkis. Mūsų salė yra bouldering‘o salė, taigi lipama „žema“ siena – iki 4,5m aukščio. Taigi tabaluoti keliolikos metrų aukštyje neteks, o jei visgi pasidarys baisu, trasos naujokams padarytos taip, kad visada gali nulipti žemyn.

Ar vaikai gali laipioti?
Žinoma! Laipiojimas yra vaikams itin patinkantis ir tinkamas užsiėmimas. Į treniruotes priimami vaikai nuo 5 metų amžiaus, o jauniausiems mūsų lankytojams ketveri. Turime specialiai mažiems vaikams paruoštų trasų.

Kokia reikalinga apranga ar įranga?
Tereikia turėti patogią sportinę aprangą ir laipiojimo batelius (jei neturite, juos galite išsinuomoti ir salėje). Jokios specialios įrangos nereikia. Lipant sudėtingesnes trasas labai praverčia magnezija (į kreidą panašūs milteliai), kuri padės rankoms neslysti, jos galite nusipirkti salėje.

Ar reikalingas specialus pasirengimas?

Ne, pradėti laipioti tikrai gana paprasta! Yra keletas paprastų tačiau svarbų saugumo taisyklių, su kuriomis galite susipažinti ČIA, arba atėję į salę. Salės darbuotojai visada pasiruošę jums patarti, kaip pasiekti sienos viršų!

Ar tai saugu?
Boulderingas yra bene saugiausia laipiojimo rūšis, nes lipama “žemomis” 4.5m sienomis, o nusileidžiama ant specialių 30cm storio čiužinių. Žinoma, reikia laikytis taisyklių – ypač svarbu nevaikščioti po trasomis, kai jomis lipa kiti laipiotojai, nepalikinėti ant čiužinių daiktų, atsargiai šokinėti nuo sienos ar tiesiog nulipti žemyn.

Kur pasistatyti automobilį?

Prie pastato iš Ukmergės g. pusės yra stovėjimo aikštelė su laipiojimo salei rezervuotomis vietomis. Net ir jų pritrūkus nesunkiai rasite kur pasistatyti automobilį (ypač po darbo ir savaitgaliais) aplinkui.

Kaip jus pasiekti viešuoju transportu?

Į visai prie salės durų esančią Tako stotelę jus atveš 3G, 24 ir 40 maršruto autobusai. Per 10 min pėsčiomis galima ateiti nuo Pašilaičių žiedo (16, 19 troleibusai), J. Juzeliūno stotelės (46, 48, 55 autobusai), per 5 min – nuo Fabijoniškių stotelės (5, 52, 87 autobusai).

Ar bus kur persirengti? Kokie patogumai yra salėje?
Automobilių stovėjimo aikštelė, persirengimo kambariai su rakinamomis spintelėmis, tualetai, dušai, poilsio zona, vaikų zona, pardavinėjami gaivieji gėrimai ir užkandžiai.

Nusipirkau abonementą, bet susirgau / išvykstu atostogų. Ar galiu jį prasitęsti?
Taip! Žinome, kad gyvenimas gali būti nenuspėjamas, todėl suteikiame galimybę stabdyti treniruočių ir laisvo laipiojimo abonementus. Apie stabdomą abonementą tereikia mums pranešti el. paštu rockon@laipiojimosale.lt, FB žinute, arba salėje pasakyti administratorei.

1 mėn. abonementą galima stabdyti 1 kartą, 3 mėn. abonementą –  iki 2 kartų, 6 mėn. abonementą – iki  4 kartų. Abonementai stabdomi ne trumpesniam kaip viena savaitė laikotarpiui.

Abonementas gali būti stabdomas tik nuo tos datos kada klientas  praneša apie abonemento stabdymą (už praeityje praleistus apsilankymus abonemento nepratęsime). Taip pat prašome iš karto pranešti laikotarpį, kuriam stabdote abonementą (pvz., 1 sav., 2 sav. ir pan.)

Ar galima įsigyti dovanų kuponą?

Taip – dovanų kuponus galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Pirkdami abonementą pažymėkite, kad perkate dovaną. Dovanų kuponas jus pasieks nurodytu el.paštu. Jeigu nerandate norimo dovanų kupono mūsų internetinėje parduotuvėje, atvykite į Salę arba susisiekite su mumis telefonu 8 612 64 988 arba el. paštu rockon@laipiojimosale.lt – galime pasiūlyti ir individualizuotų dovanų kuponų variantų.

Ar galima laipiojimo salėje suaugusiems švęsti gimtadienį / mergvakarį / bernvakarį / kitą šventę?
Taip! Grupėms taikome nuolaidas, taip pat kaip šventės akcentą galite užsisakyti laipiojimo treniruotę. Dėl asmeninio pasiūlymo susisiekite su mumis telefonu 8 612 64 988 arba el. paštu rockon@laipiojimosale.lt .

Ar galima atsivesti mažus vaikus?

Žinoma, turime pakankamai vietos pasistatyti vežimėlį, vaikų zoną su žaislais, o nuo 4-5 metų amžiaus vaikai gali ir patys mėginti laipioti.

Ar galima atsivesti šunį?

Taip! Turime žaislų, vandens ir maisto šunims. Tiesa, norėtume, kad jūsų augintinis būtų draugiškas kitiems lankytojams ir pakankamai tvarkingas.

Ar trasos visada tos pačios?
Ne, keičiame trasas kas 2-3 savaites pusėje salės, todėl per 1-1,5 mėn. visiškai pasikeičia salėje esančios trasos! Taip pat periodiškai perkami naujus kybius ir darome viską, kad laipioti būtų įvairu ir įdomu.

Palikau laipiojimo salėje asmeninių daiktų, gal radote?
Visus rastus daiktus dedame į lost&found dėžutę – jei kažką palikai, gali atsiimti administracijoje.