Nepamirštama gimtadienio šventė jūsų vaikams!

Svarstote, kuo pradžiuginti solinezantą jo ypatingą dieną? Padovanokite gimtadienio šventę laipiojimo salėje – tai sparčiai populiarėjanti pramoga, kuri neatsibos net patiems judriausiems šventės dalyviams. Siūlome išsirinkti vieną iš mūsų sukurtų nuotykių kupinų programų ir pažadame neišdildomus įspūdžius!

Dingęs tortas

009-cake

Gimtadienio pradžioje dingsta pagrindinis šventės akcentas – tortas, o vietoje jo lieka tik mįslingos užuominos. Tik šventės dalyviams įvykdžius užduotis pavyks susigrąžinti tortą ir švęsti gimtadienį!

Laipiojimo koeficientas

analysis

Šventės dalyviams metamas iššūkis – sužinok, koks tavo LQ! Tai padaryti pavyks atlikus įvairiausias užduotis, kurios parodys, kaip aukštai, greitai, vikriai laipioji, šokinėji, kaip greitai perpranti naujas trasas.

Karūnos paieškos

crown

Karalystę ištiko neregėta bėda – dingo karūna! Šventės dalyviai turi įveiktie jiems mestus iššūkius ir rasti karūną laiku, prieš princo/princesės karūnavimo ceremoniją!

ILgo plauko istorija

hair

Auksplaukė nusikirpo savo ilguosius plaukus ir juos išmėtė! Šventės dalyviai turi sekdami užuominomis atrasti stebuklingas galias turinčius plaukus ir supinti iš jų kasą.

Laipiojimo būrys

success

Šventės dalyviai – kandidatai į elitinį laipiotojų būrį. Norinčius į jį patekti laukia daugybė greičio, jėgos, ištvermės ir vikrumo išbandymų!

Detaliau

Gimtadienio trukmė – 2 val. + 30 min svečiams susirinkti, pasiruošti vaišes ir pan.

Visų šventinių programų su vedėju trukmė net 1.5 val.! Jų metu vaikai supažindinami su pagrindinėmis laipiojimo taisyklėmis ir principais, pramoksta laipioti, atlieka įvairias vikrumo ir gudrumo reikalaujančias užduotis su smagiais ir energingais vedėjais. Po programos ir torto galite likti laipioti savarankiškai, kiek tik užteks jėgų (čia jau būtina tėvelių priežiūra – ne daugiau kaip 3 vaikai vienam suaugusiajam).

Gimtadieniams užrezervuosime jums atskirą kambariuką, kuriame galėsite pasiruošti vaišes.

Šventės kaina: 12€/vaikui (10-14 vaikų), jeigu vaikų 15 ir daugiau, prie sumos pridedama 40€ už antrą vedėją. Jeigu susirenka mažiau nei 10 vaikų, minimali kaina yra 120€. Tėveliai ir mažesni vaikai (nedalyvaujantys programoje) – nemokamai.

Į kainą įtraukta 1.5 val. programa su vedėju,  švenčių kambariukas (rezervuojama 2,5 val.), neribotas laipiojimas savarankiškai su tėvelių priežiūra, elektroniniai individualizuoti pakvietimai šventės dalyviams. Jei laipioti norės ir tėveliai, jiems padarysime 50% nuolaidą – laipiojimas ir specialūs laipiojimo bateliai kainuos 5€.

Į šventę vaikai tegul atsineša patogią sportinę aprangą ir sportinius (ne lauko!) batelius. Veiklomis ir gera nuotaika pasirūpinsime mes!

Šventei laiką galite rezervuoti el. paštu rockon@laipiojimosale.lt arba telefonu 8 612 64988.