Laisvas laipiojimas

ROCK ON laipiojimo salėje galite išbandyti bouldering’ą – tai viena iš laipiojimo atšakų, kai lipama „žema“ siena be virvės ar kitos papildomos įrangos. Laipiojimas – aktyvus laisvalaikis, priverčiantis pajudinti ne tik kūną, bet ir protą. Šio užsiėmimo tikslas – lipant mūsų sukurtomis (arba pačių susigalvotomomis) trasomis pasiekti sienos viršų. Skamba paprastai? Neapsigaukite – salėje didelė trasų įvairovė, nuo labai lengvų, iki priversiančių gerai paprakaituoti net ir sportininkus.

Pradėti laipioti visai paprasta – nereikia brangios įrangos, užtenka laipiojimo batelių, kuriuos galite išsinuomoti salėje. Laipiotojų saugumą užtikrina po laipiojimo siena įrengti stori apsauginiai čiužiniai. Trasos salėje yra sužymėtos įvairiomis spalvomis pagal sudėtingumą, todėl bus paprasta atrasti savo gebėjimus atitinkančias trasas net užsukus pirmą kartą.

Aktyvus laisvalaikis

Aktyvus laisvalaikis

Aktyviai ir smagiai leisk laisvalaikį su šeima ir draugais ar tiesiog vienas prajudink raumenis ir smegenis! Laipiojimas reikalauja ne tik fizinių jėgų, bet ir sumanumo bei kūrybiškumo.

Laikas su draugais

Laikas su draugais

Laipiojimas – nuo bendravimo neatsiejamas užsiėmimas. Tobulėti labai padeda susipažinimas su kitokiais laipiojimo būdais, technikomis, filosofija. Smagiausia keliese, bet net ir atėjęs vienas greitai surasi bendraminčių.

Sportas

Sportas

Laipiojimas yra 2020 Tokijo olimpinėse žaidynėse debiutuojanti sporto šaka, kurios viena iš trijų rungčių – būtent boulderingas. Laipiojimas lavina daugumą raumenų grupių, lankstumą, koordinaciją, pusiausvyrą – tai puikus būdas palaikyti gerą fizinę formą.

Siūlome vienkartinius, mėnesinius, trijų ir šešių mėnesių ar 10 kartų abonementus. Norintiems sparčiai patobulinti savo laipiojimo gebėjimus taip pat siūlome registruotis treniruotėms ar privačioms pamokoms su treneriu.

Pirmą kartą atvykus į laipiojimo salę reikės užsiregistruoti, susipažinti su taisyklėmis ir rizikos prisiėmimo pareiškimu. Tuomet gausite lankytojo kortelę ir galėsite naudotis sale.

Laipiojimo kainoraštis