Aktyvus laisvalaikis su šeima, draugais, kolegomis!

Suki galvą, kaip pažymėti gimtadienį, klasės susitikimą, ketvirtadienio vakarą su kolegomis, o gal net mergvakarį ar bernvakarį? Gal tiesiog ieškai pramogos vakarui su draugais? Išbandykit jėgas laipiojimo salėje – pamankštinsit ne tik kūną, bet ir protą, ir be galo smagiai praleisit laiką.

Pradėti laipioti bouldering’o siena gali kiekvienas, šis užsiėmimas nereikalauja brangios įrangos ar specialių kursų. Net pirmą kartą susidūrę su laipiojimu mūsų salę palieka su plačia šypsena ir pasipildę pasitikėjimo savo jėgomis!

Orientacinės varžybos

puzzles

Pajudinkite ne tik kūną, bet ir protą! Orientacinių varžybų metų susipažinsite su laipiojimo pagrindais bei turėsite įveikti nelengvą iššūkį – surasti visas salėje išslapstytas užuominas, atlikti jose nurodytas užduotis, kad pasiektumėte varžybų finišą!

Komandinės varžybos

help

Išbandykite save ir komandos draugus! Pasidalinę į dvi komandas atliksite jūsų vikrumą ir gudrumą patikrinsiačias užduotis, rinksite taškus, kurie leis galų gale išsiaiškinti geriausią komandą ir individualius MVP!

Programos su vedėju trukmė – 1.5 val., jūsų pageidavimu programą galima ilginti arba sujungti abi programas. Taip pat jums rezervuosime uždarą kambariuką (2 val.), kuriame galėsite pailsėti ar atsinešti užkandžių.

Jeigu turite kitokių idėjų ar poreikių savo šventui – susisiekite ir mes jūsų lūkesčius įgyvendinsime.

Dėl konkrečių datų rašykite mums rockon@laipiojimosale.lt arba
skambnkite +370 612 64988.